Ομαδικά Προγράμματα

ΚΑΝΗΘΟΥ
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
08:00
Aerobic
08:40 - 09:30
Όλγα
Pilates
08:40 - 09:30
Μαριαλένα
Body Pump
08:40 - 09:30
Όλγα
Yoga
08:40 - 09:30
Μαριαλένα
Πόδια-Κοιλιακοί
08:40 - 09:30
Όλγα
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
Yoga
15:45 - 16:50
Γεωργία
Yoga
15:45 - 16:50
Γεωργία
16:00
Body Pump
16:00 - 16:50
Γιώργος
Body Pump
16:00 - 16:50
Γιώργος
17:00
Body Art
17:00 - 17:50
Μαριαλένα
CxWorx
17:00 - 17:50
Γιώργος
Pilates
17:00 - 17:50
Μαριαλένα
CxWorx
17:00 - 17:50
Γιώργος
Aerobic
17:00 - 17:50
Όλγα
18:00
Body Conditioning
18:00 - 18:50
Σάκης
Pilates
18:00 - 18:50
Χριστίνα
Aerobic
18:00 - 18:50
Όλγα
Body Conditioning
18:00 - 18:50
Μιχάλης
Body Pump
18:00 - 18:50
Σταυρούλα
Body Pump
18:00 - 18:50
Όλγα
19:00
Aerobic
19:00 - 19:50
Όλγα
Zumba Fitness
19:00 - 19:50
Εύη
Body Pump
19:00 - 19:50
Όλγα
Strong by Zumba
19:00 - 19:50
Εύη
Pilates
19:00 - 19:50
Σταυρούλα
20:00
Body Pump
20:00 - 20:50
Όλγα
Tae Bo
20:00 - 20:50
Όλγα
Antigravity Yoga
20:00 - 20:50
Μαριαλένα
Fanky
20:00 - 20:50
Χριστίνα
21:00
Antigravity Yoga
21:00 - 21:50
Μαριαλένα

Δευτέρα

  • Aerobic Όλγα
    08:40 - 09:30
  • Body Pump Γιώργος
    16:00 - 16:50
  • Body Art Μαριαλένα
    17:00 - 17:50
  • Body Conditioning Σάκης
    18:00 - 18:50
  • Aerobic Όλγα
    19:00 - 19:50
  • Body Pump Όλγα
    20:00 - 20:50
  • Antigravity Yoga Μαριαλένα
    21:00 - 21:50

Τρίτη

  • Pilates Μαριαλένα
    08:40 - 09:30
  • Yoga Γεωργία
    15:45 - 16:50
  • CxWorx Γιώργος
    17:00 - 17:50
  • Pilates Χριστίνα
    18:00 - 18:50
  • Zumba Fitness Εύη
    19:00 - 19:50
  • Tae Bo Όλγα
    20:00 - 20:50

Τετάρτη

  • Body Pump Όλγα
    08:40 - 09:30
  • Body Pump Γιώργος
    16:00 - 16:50
  • Pilates Μαριαλένα
    17:00 - 17:50
  • Aerobic Όλγα
    18:00 - 18:50
  • Body Pump Όλγα
    19:00 - 19:50
  • Antigravity Yoga Μαριαλένα
    20:00 - 20:50

Πέμπτη

  • Yoga Μαριαλένα
    08:40 - 09:30
  • Yoga Γεωργία
    15:45 - 16:50
  • CxWorx Γιώργος
    17:00 - 17:50
  • Body Conditioning Μιχάλης
    18:00 - 18:50
  • Strong by Zumba Εύη
    19:00 - 19:50
  • Fanky Χριστίνα
    20:00 - 20:50

Παρασκευή

  • Πόδια-Κοιλιακοί Όλγα
    08:40 - 09:30
  • Body Pump Σταυρούλα
    18:00 - 18:50
  • Pilates Σταυρούλα
    19:00 - 19:50

Σάββατο

  • Aerobic Όλγα
    17:00 - 17:50
  • Body Pump Όλγα
    18:00 - 18:50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
08:00
Aerobic
08:40 - 09:30
Όλγα
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Aerobic
17:00 - 17:50
Όλγα
18:00
Aerobic
18:00 - 18:50
Όλγα
19:00
Aerobic
19:00 - 19:50
Όλγα

Δευτέρα

  • Aerobic Όλγα
    08:40 - 09:30
  • Aerobic Όλγα
    19:00 - 19:50

Τετάρτη

  • Aerobic Όλγα
    18:00 - 18:50

Σάββατο

  • Aerobic Όλγα
    17:00 - 17:50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
17:00
Body Art
17:00 - 17:50
Μαριαλένα

Δευτέρα

  • Body Art Μαριαλένα
    17:00 - 17:50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
18:00
Body Conditioning
18:00 - 18:50
Σάκης
Body Conditioning
18:00 - 18:50
Μιχάλης

Δευτέρα

  • Body Conditioning Σάκης
    18:00 - 18:50

Πέμπτη

  • Body Conditioning Μιχάλης
    18:00 - 18:50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
08:00
Body Pump
08:40 - 09:30
Όλγα
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Body Pump
16:00 - 16:50
Γιώργος
Body Pump
16:00 - 16:50
Γιώργος
17:00
18:00
Body Pump
18:00 - 18:50
Σταυρούλα
Body Pump
18:00 - 18:50
Όλγα
19:00
Body Pump
19:00 - 19:50
Όλγα
20:00
Body Pump
20:00 - 20:50
Όλγα

Δευτέρα

  • Body Pump Γιώργος
    16:00 - 16:50
  • Body Pump Όλγα
    20:00 - 20:50

Τετάρτη

  • Body Pump Όλγα
    08:40 - 09:30
  • Body Pump Γιώργος
    16:00 - 16:50
  • Body Pump Όλγα
    19:00 - 19:50

Παρασκευή

  • Body Pump Σταυρούλα
    18:00 - 18:50

Σάββατο

  • Body Pump Όλγα
    18:00 - 18:50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
17:00
CxWorx
17:00 - 17:50
Γιώργος
CxWorx
17:00 - 17:50
Γιώργος

Τρίτη

  • CxWorx Γιώργος
    17:00 - 17:50

Πέμπτη

  • CxWorx Γιώργος
    17:00 - 17:50
No classes available!
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
08:00
Pilates
08:40 - 09:30
Μαριαλένα
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Pilates
17:00 - 17:50
Μαριαλένα
18:00
Pilates
18:00 - 18:50
Χριστίνα
19:00
Pilates
19:00 - 19:50
Σταυρούλα

Τρίτη

  • Pilates Μαριαλένα
    08:40 - 09:30
  • Pilates Χριστίνα
    18:00 - 18:50

Τετάρτη

  • Pilates Μαριαλένα
    17:00 - 17:50

Παρασκευή

  • Pilates Σταυρούλα
    19:00 - 19:50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
19:00
Strong by Zumba
19:00 - 19:50
Εύη

Πέμπτη

  • Strong by Zumba Εύη
    19:00 - 19:50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
20:00
Tae Bo
20:00 - 20:50
Όλγα

Τρίτη

  • Tae Bo Όλγα
    20:00 - 20:50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
08:00
Yoga
08:40 - 09:30
Μαριαλένα
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
Yoga
15:45 - 16:50
Γεωργία
Yoga
15:45 - 16:50
Γεωργία
16:00

Τρίτη

  • Yoga Γεωργία
    15:45 - 16:50

Πέμπτη

  • Yoga Μαριαλένα
    08:40 - 09:30
  • Yoga Γεωργία
    15:45 - 16:50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
19:00
Zumba Fitness
19:00 - 19:50
Εύη

Τρίτη

  • Zumba Fitness Εύη
    19:00 - 19:50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
08:00
Πόδια-Κοιλιακοί
08:40 - 09:30
Όλγα
09:00

Παρασκευή

  • Πόδια-Κοιλιακοί Όλγα
    08:40 - 09:30
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
20:00
Antigravity Yoga
20:00 - 20:50
Μαριαλένα
21:00
Antigravity Yoga
21:00 - 21:50
Μαριαλένα

Δευτέρα

  • Antigravity Yoga Μαριαλένα
    21:00 - 21:50

Τετάρτη

  • Antigravity Yoga Μαριαλένα
    20:00 - 20:50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
20:00
Fanky
20:00 - 20:50
Χριστίνα

Πέμπτη

  • Fanky Χριστίνα
    20:00 - 20:50
No classes available!