Ομαδικά Προγράμματα

ΧΑΛΚΙΔΑΣ
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
08:00
Aerobic
08:30 - 09:20
Ηλιάνα
Pilates
08:30 - 09:20
Μαρία
Body Conditioning
08:30 - 09:20
Ειρήνη
Zumba Fitness
08:30 - 09:20
Ειρήνη

Pilates
09:30 - 10:20
Μαρία
Yoga
08:30 - 09:20
Γεωργία
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
Aerobic
15:00 - 15:50
Όλγα
Step
15:00 - 15:50
Όλγα
Glutes-Abs
15:00 - 15:50
Όλγα
16:00
Yoga
16:00 - 16:50
Γεωργία
Yoga
16:00 - 16:50
Γεωργία
17:00
Pilates
17:00 - 17:50
Μαρία
Pilates
17:00 - 17:50
Ηλιάνα
Pilates
17:00 - 17:50
Σταυρούλα
Body Conditioning
17:00 - 17:50
Μιχάλης
18:00
Body Conditioning
18:00 - 18:50
Ηλιάνα
Pilates
18:00 - 18:50
Σταυρούλα
Aerobic
18:00 - 18:50
Ηλιάνα
Body Pump
18:00 - 18:50
Σταυρούλα
Παραδοσιακοί Χοροί
18:00 - 18:50
Σπύρος
Body Pump
18:00 - 18:00
Ειρήνη
19:00
Aerobic
19:00 - 19:50
Ηλιάνα
Zumba Fitness
19:00 - 19:00
Σάκης
Body Conditioning
19:00 - 19:50
Θανάσης
Step
19:00 - 19:50
Ειρήνη
Body Pump
19:00 - 19:50
Ειρήνη
Aerobic
19:00 - 19:50
Ειρήνη
20:00
Zumba Fitness
20:00 - 20:50
Εύη
Body Pump
20:00 - 20:50
Ειρήνη
Yoga
20:00 - 20:50
Γεωργία
Zumba Fitness
20:00 - 20:50
Ειρήνη
Tae Bo
20:00 - 20:50
Όλγα

Δευτέρα

  • Aerobic Ηλιάνα
    08:30 - 09:20
  • Aerobic Όλγα
    15:00 - 15:50
  • Yoga Γεωργία
    16:00 - 16:50
  • Pilates Μαρία
    17:00 - 17:50
  • Body Conditioning Ηλιάνα
    18:00 - 18:50
  • Aerobic Ηλιάνα
    19:00 - 19:50
  • Zumba Fitness Εύη
    20:00 - 20:50

Τρίτη

  • Pilates Μαρία
    08:30 - 09:20
  • Pilates Σταυρούλα
    18:00 - 18:50
  • Zumba Fitness Σάκης
    19:00 - 19:00
  • Body Pump Ειρήνη
    20:00 - 20:50

Τετάρτη

  • Body Conditioning Ειρήνη
    08:30 - 09:20
  • Step Όλγα
    15:00 - 15:50
  • Yoga Γεωργία
    16:00 - 16:50
  • Pilates Ηλιάνα
    17:00 - 17:50
  • Aerobic Ηλιάνα
    18:00 - 18:50
  • Body Conditioning Θανάσης
    19:00 - 19:50
  • Yoga Γεωργία
    20:00 - 20:50

Πέμπτη

  • Zumba Fitness Ειρήνη
    08:30 - 09:20
  • Pilates Μαρία
    09:30 - 10:20
  • Pilates Σταυρούλα
    17:00 - 17:50
  • Body Pump Σταυρούλα
    18:00 - 18:50
  • Step Ειρήνη
    19:00 - 19:50
  • Zumba Fitness Ειρήνη
    20:00 - 20:50

Παρασκευή

  • Yoga Γεωργία
    08:30 - 09:20
  • Glutes-Abs Όλγα
    15:00 - 15:50
  • Body Conditioning Μιχάλης
    17:00 - 17:50
  • Παραδοσιακοί Χοροί Σπύρος
    18:00 - 18:50
  • Body Pump Ειρήνη
    19:00 - 19:50
  • Tae Bo Όλγα
    20:00 - 20:50

Σάββατο

  • Body Pump Ειρήνη
    18:00 - 18:00
  • Aerobic Ειρήνη
    19:00 - 19:50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
08:00
Aerobic
08:30 - 09:20
Ηλιάνα
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
Aerobic
15:00 - 15:50
Όλγα
16:00
17:00
18:00
Aerobic
18:00 - 18:50
Ηλιάνα
19:00
Aerobic
19:00 - 19:50
Ηλιάνα
Aerobic
19:00 - 19:50
Ειρήνη

Δευτέρα

  • Aerobic Ηλιάνα
    08:30 - 09:20
  • Aerobic Όλγα
    15:00 - 15:50
  • Aerobic Ηλιάνα
    19:00 - 19:50

Τετάρτη

  • Aerobic Ηλιάνα
    18:00 - 18:50

Σάββατο

  • Aerobic Ειρήνη
    19:00 - 19:50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
08:00
Body Conditioning
08:30 - 09:20
Ειρήνη
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Body Conditioning
17:00 - 17:50
Μιχάλης
18:00
Body Conditioning
18:00 - 18:50
Ηλιάνα
19:00
Body Conditioning
19:00 - 19:50
Θανάσης

Δευτέρα

  • Body Conditioning Ηλιάνα
    18:00 - 18:50

Τετάρτη

  • Body Conditioning Ειρήνη
    08:30 - 09:20
  • Body Conditioning Θανάσης
    19:00 - 19:50

Παρασκευή

  • Body Conditioning Μιχάλης
    17:00 - 17:50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
18:00
Body Pump
18:00 - 18:50
Σταυρούλα
Body Pump
18:00 - 18:00
Ειρήνη
19:00
Body Pump
19:00 - 19:50
Ειρήνη
20:00
Body Pump
20:00 - 20:50
Ειρήνη

Τρίτη

  • Body Pump Ειρήνη
    20:00 - 20:50

Πέμπτη

  • Body Pump Σταυρούλα
    18:00 - 18:50

Παρασκευή

  • Body Pump Ειρήνη
    19:00 - 19:50

Σάββατο

  • Body Pump Ειρήνη
    18:00 - 18:00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
15:00
Glutes-Abs
15:00 - 15:50
Όλγα

Παρασκευή

  • Glutes-Abs Όλγα
    15:00 - 15:50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
08:00
Pilates
08:30 - 09:20
Μαρία
09:00
Pilates
09:30 - 10:20
Μαρία
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Pilates
17:00 - 17:50
Μαρία
Pilates
17:00 - 17:50
Ηλιάνα
Pilates
17:00 - 17:50
Σταυρούλα
18:00
Pilates
18:00 - 18:50
Σταυρούλα

Δευτέρα

  • Pilates Μαρία
    17:00 - 17:50

Τρίτη

  • Pilates Μαρία
    08:30 - 09:20
  • Pilates Σταυρούλα
    18:00 - 18:50

Τετάρτη

  • Pilates Ηλιάνα
    17:00 - 17:50

Πέμπτη

  • Pilates Μαρία
    09:30 - 10:20
  • Pilates Σταυρούλα
    17:00 - 17:50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
15:00
Step
15:00 - 15:50
Όλγα
16:00
17:00
18:00
19:00
Step
19:00 - 19:50
Ειρήνη

Τετάρτη

  • Step Όλγα
    15:00 - 15:50

Πέμπτη

  • Step Ειρήνη
    19:00 - 19:50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
20:00
Tae Bo
20:00 - 20:50
Όλγα

Παρασκευή

  • Tae Bo Όλγα
    20:00 - 20:50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
08:00
Yoga
08:30 - 09:20
Γεωργία
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Yoga
16:00 - 16:50
Γεωργία
Yoga
16:00 - 16:50
Γεωργία
17:00
18:00
19:00
20:00
Yoga
20:00 - 20:50
Γεωργία

Δευτέρα

  • Yoga Γεωργία
    16:00 - 16:50

Τετάρτη

  • Yoga Γεωργία
    16:00 - 16:50
  • Yoga Γεωργία
    20:00 - 20:50

Παρασκευή

  • Yoga Γεωργία
    08:30 - 09:20
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
08:00
Zumba Fitness
08:30 - 09:20
Ειρήνη
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Zumba Fitness
19:00 - 19:00
Σάκης
20:00
Zumba Fitness
20:00 - 20:50
Εύη
Zumba Fitness
20:00 - 20:50
Ειρήνη

Δευτέρα

  • Zumba Fitness Εύη
    20:00 - 20:50

Τρίτη

  • Zumba Fitness Σάκης
    19:00 - 19:00

Πέμπτη

  • Zumba Fitness Ειρήνη
    08:30 - 09:20
  • Zumba Fitness Ειρήνη
    20:00 - 20:50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
18:00
Παραδοσιακοί Χοροί
18:00 - 18:50
Σπύρος

Παρασκευή

  • Παραδοσιακοί Χοροί Σπύρος
    18:00 - 18:50
No classes available!