ΧΑΛΚΙΔΑ
ΧΑΛΚΙΔΑ
ΚΑΝΗΘΟΣ
2221074742 Αργυροκαστριτου 4, Χαλκιδα
2221094620 Χρ.Καψαλη & Αναγνωσταρα, Κανηθος

Ομαδικά Προγράμματα

ΧΑΛΚΙΔΑΣ
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
08:00
Pilates
08:30 - 09:20
Μαρία
Yoga
08:30 - 09:20
Γεωργία
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
Glutes-Abs
15:00 - 15:50
Όλγα
16:00
Yoga
16:00 - 16:50
Γεωργία
Yoga
16:00 - 16:50
Γεωργία
Hiit
16:00 - 16:50
17:00
18:00
Body Conditioning
18:00 - 18:50
Ηλιάνα
Pilates
18:00 - 18:50
Σταυρούλα
Body Conditioning
18:00 - 18:50
Ηλιάνα
Pilates
18:00 - 18:50
Σταυρούλα
19:00
Pilates
19:00 - 19:50
Μαρία
Zumba Fitness
19:00 - 19:50
Σάκης
Pilates
19:00 - 19:50
Ηλιάνα
Body Pump
19:00 - 19:50
Σταυρούλα
Body Pump
19:00 - 19:50
Ειρήνη
20:00
Spinning
20:15 - 21:15
Ειρήνη
Body Pump
20:00 - 20:50
Ειρήνη
Yoga
20:00 - 20:50
Γεωργία
Spinning
20:15 - 21:15
Ειρήνη
21:00

Δευτέρα

  • Yoga Γεωργία
    16:00 - 16:50
  • Body Conditioning Ηλιάνα
    18:00 - 18:50
  • Pilates Μαρία
    19:00 - 19:50
  • Spinning Ειρήνη
    20:15 - 21:15

Τρίτη

  • Pilates Μαρία
    08:30 - 09:20
  • Pilates Σταυρούλα
    18:00 - 18:50
  • Zumba Fitness Σάκης
    19:00 - 19:50
  • Body Pump Ειρήνη
    20:00 - 20:50

Τετάρτη

  • Glutes-Abs Όλγα
    15:00 - 15:50
  • Yoga Γεωργία
    16:00 - 16:50
  • Body Conditioning Ηλιάνα
    18:00 - 18:50
  • Pilates Ηλιάνα
    19:00 - 19:50
  • Yoga Γεωργία
    20:00 - 20:50

Πέμπτη

  • Hiit
    16:00 - 16:50
  • Pilates Σταυρούλα
    18:00 - 18:50
  • Body Pump Σταυρούλα
    19:00 - 19:50
  • Spinning Ειρήνη
    20:15 - 21:15

Παρασκευή

  • Yoga Γεωργία
    08:30 - 09:20
  • Body Pump Ειρήνη
    19:00 - 19:50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
16:00
Hiit
16:00 - 16:50

Πέμπτη

  • Hiit
    16:00 - 16:50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
18:00
Body Conditioning
18:00 - 18:50
Ηλιάνα
Body Conditioning
18:00 - 18:50
Ηλιάνα

Δευτέρα

  • Body Conditioning Ηλιάνα
    18:00 - 18:50

Τετάρτη

  • Body Conditioning Ηλιάνα
    18:00 - 18:50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
19:00
Body Pump
19:00 - 19:50
Σταυρούλα
Body Pump
19:00 - 19:50
Ειρήνη
20:00
Body Pump
20:00 - 20:50
Ειρήνη

Τρίτη

  • Body Pump Ειρήνη
    20:00 - 20:50

Πέμπτη

  • Body Pump Σταυρούλα
    19:00 - 19:50

Παρασκευή

  • Body Pump Ειρήνη
    19:00 - 19:50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
15:00
Glutes-Abs
15:00 - 15:50
Όλγα

Τετάρτη

  • Glutes-Abs Όλγα
    15:00 - 15:50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
08:00
Pilates
08:30 - 09:20
Μαρία
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Pilates
18:00 - 18:50
Σταυρούλα
Pilates
18:00 - 18:50
Σταυρούλα
19:00
Pilates
19:00 - 19:50
Μαρία
Pilates
19:00 - 19:50
Ηλιάνα

Δευτέρα

  • Pilates Μαρία
    19:00 - 19:50

Τρίτη

  • Pilates Μαρία
    08:30 - 09:20
  • Pilates Σταυρούλα
    18:00 - 18:50

Τετάρτη

  • Pilates Ηλιάνα
    19:00 - 19:50

Πέμπτη

  • Pilates Σταυρούλα
    18:00 - 18:50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
20:00
Spinning
20:15 - 21:15
Ειρήνη
Spinning
20:15 - 21:15
Ειρήνη
21:00

Δευτέρα

  • Spinning Ειρήνη
    20:15 - 21:15

Πέμπτη

  • Spinning Ειρήνη
    20:15 - 21:15
No classes available!
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
08:00
Yoga
08:30 - 09:20
Γεωργία
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Yoga
16:00 - 16:50
Γεωργία
Yoga
16:00 - 16:50
Γεωργία
17:00
18:00
19:00
20:00
Yoga
20:00 - 20:50
Γεωργία

Δευτέρα

  • Yoga Γεωργία
    16:00 - 16:50

Τετάρτη

  • Yoga Γεωργία
    16:00 - 16:50
  • Yoga Γεωργία
    20:00 - 20:50

Παρασκευή

  • Yoga Γεωργία
    08:30 - 09:20
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
19:00
Zumba Fitness
19:00 - 19:50
Σάκης

Τρίτη

  • Zumba Fitness Σάκης
    19:00 - 19:50
No classes hours available!
No classes available!